Moje Sbéčka:

VÁŽNĚ SUPER BLOGY SI MŮŽETE PROHLÉDNOU ZDE!
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Thereza
-O Billy Talent
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
sigis
-u mně se nebudeš nudit xD
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
TIP: Nový komix The Sims 2: 1.díl , 2.díl

nemůžu si fakt pomoct..

24. září 2008 v 21:07 | Martina (Clover) |  :o) Váš koutek (o:
jen pár vtipů pro dnešek, ale asi je neznáte..
Zdroj:http://flash-flashinek.blog.cz
Tři slepice si hrají na schovku. Jedna se schová do kurníku a ta druhá do šopy.Třetí pyká. , 10,20,už jdu!' Jde a zakopne o klacek. , Kurnik šopa!' Schované slepice vylezou a rozčilují se: , To neplatí!Ty ses dívala!
Myš zahlédla na dvoře kočku a skočila bleskurychle do díry. Najednou slyší na dvoře štěkat psa. 'Aha,' řekla si myš, 'pes kočku zahnal,' a vyběhla ven. Ještě nebyla úplně venku a už ji měla kočka v drápech. Sežrala myš a povídá si: 'Vida, jak je dobré umět cizí jazyky!'
Sedí vrána na útesu a machruje.Přijde zajíc. 'Jé vráno, co to tu děláš?, Vrána odpoví:'sedím na útesu a machruju., 'Jé,já bych chtěl taky, .'Tak si sedni a machruj se mnou!!!, Přijde vlk.'Jé zvířátka,co to tu děláte?, 'Sedíme na útesu a machrujeme!!, 'Jé já bych chtěl taky., 'Tak machruj ne???, Přijde slon.'Jé zvířátka,co to tu děláte?, 'Machrujem na útesu!!, 'Jé,já bych chtěl taky.Tak machruj ne?? A jak tak machrujou,útes se utrhne a spadnou do vody.Všichni leží pod útesem až na vránu která křičí: 'Co machrujete,když neumíte lítat!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Ahooj! A stav se zase!